незалежний спостерігач

Ігор Йосипенко. Агроекологічна катастрофа на Херсонщині: час не обіцяти, а діяти

Ігор Йосипенко, фермер. Фото Facebook
Відомий херсонський фермер, керівник відомого сільгосппідприємства "Злата Таврії", політичний та громадський діяч, в нещодавньому минулому депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост про екологічну катастрофу, яка розгортається на полях правобережної Херсонщині. 
Тригером цієї катастрофи стало знищення росіянами Каховського водосховища, що призвело до повної руйнації зрошувальної системи, яка наповнювалася водою Каховського водосховища. Тепер води немає й поля нашої області поступово перетворюються на пустелю. 
І.Йосипенко звертається до всіх небайдужих із закликом про створення "стратегії виживання" сільського господарства нашої області.   
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Борис Сіленков знайшов причину великої кількості хворих на лейкемію дітей в Новій Каховці

Борис Сіленков знайшов причину великої кількості хворих на лейкемію дітей в Новій Каховці

Борис Віталійович зокрема пише: "Я завершую свою наукову працю , яка може бути "бомбою" для мешканців Нової Каховки.

Ще в 2008 році я звернув увагу на значну кількість хворих дітей на лейкемію з міста Нова Каховка, які проходили лікування в Обласній дитячій лікарні. І в основному це були діти, які, з народження проживають на вул. Букіна, Першотравнева. До цього, також необхідно додати високу смертність мешканців міста від раку і високу динаміку онкооперацій у жінок.

Ще в 1962 році науковці Велікобританіі, на протязі 30 років, вивчали вплив електромагнітних полів на здоров'я людей. Озвучу тільки декілька висновків:

1) Під впливом ЕМП відбуваються аномально відхилення при передачі нервових імпульсів і серьозний вплив на нервову систему ембріону, імунну систему людини;

2) висока захворюваність дітей на лейкемію, якщо вони проживають на відстані до 600 метрів від високовольтних ліній передач.

Місто "окутано" з усіх сторін високовольтними коридорами і відстань до помешкань до 200 метрів і менше. В 1998 році науковець Дж. Маулдер зробив аналіз 100 надрукованих робіт по електромагнітному полю і карденогенезу(онкології), де відмітив зв'язок МП і раком. Можливо, знаючи це, в 1956 році в СРСР передбачали невеличке містечко по обслуговуванню тільки Каховськоі ГЕС".
Далі він пише, що розуміє, що знайти гроші на переселення людей у сучасних умовах неможливо, тому він вважає, що сьогодні може бути лише "одна рекомендація: діти міста не повинні находитись в 600 метровій зоні від енергетичних мереж. В будь якій формі : жити, гуляти , навчатись, відпочивати". Далі на думку Бориса Віталійовича, потрібно зробити "перепланування в Міністерстві і перенос за межі міста всі ЛЕП".

Нагадаємо, Каховська ГЕС експлуатується з 1955 р., коли був введений в дію 1-й агрегат. Останній 6-й агрегат зданий в експлуатацію в 1956 р. До складу споруд Каховського гідровузла належать: будівля ГЕС, закритий розподільчий пристрій, водозлив та бетонна гребля з 28 водозливами, однокамерний судноплавний шлюз і грунтові греблі.

Загальна довжина напірного фронту гідроспоруд Каховської ГЕС — 3,8 км, пропускна спроможність  — 21400 м3/сек. ГЕС є підпругою Каховського водосховища. Біля ГЕС збудовано місто Нова Каховка.

На Каховський ГЕС встановлено 6 вертикальних гідроагрегатів загальною встановленою потужністю 351 МВт. У 2000 році Каховській ГЕС присвоєно ім'я Петра Степановича Непорожнього, який був головним інженером будівництва Каховської ГЕС.

Сіленков Борис Віталійович (нар. 7 листопада 1960) - кандидат економічних наук, голова Херсонської обласної державної адміністрації в 2005-10 рр

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica