незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Борис Сіленков знайшов причину великої кількості хворих на лейкемію дітей в Новій Каховці

Борис Сіленков знайшов причину великої кількості хворих на лейкемію дітей в Новій Каховці

Борис Віталійович зокрема пише: "Я завершую свою наукову працю , яка може бути "бомбою" для мешканців Нової Каховки.

Ще в 2008 році я звернув увагу на значну кількість хворих дітей на лейкемію з міста Нова Каховка, які проходили лікування в Обласній дитячій лікарні. І в основному це були діти, які, з народження проживають на вул. Букіна, Першотравнева. До цього, також необхідно додати високу смертність мешканців міста від раку і високу динаміку онкооперацій у жінок.

Ще в 1962 році науковці Велікобританіі, на протязі 30 років, вивчали вплив електромагнітних полів на здоров'я людей. Озвучу тільки декілька висновків:

1) Під впливом ЕМП відбуваються аномально відхилення при передачі нервових імпульсів і серьозний вплив на нервову систему ембріону, імунну систему людини;

2) висока захворюваність дітей на лейкемію, якщо вони проживають на відстані до 600 метрів від високовольтних ліній передач.

Місто "окутано" з усіх сторін високовольтними коридорами і відстань до помешкань до 200 метрів і менше. В 1998 році науковець Дж. Маулдер зробив аналіз 100 надрукованих робіт по електромагнітному полю і карденогенезу(онкології), де відмітив зв'язок МП і раком. Можливо, знаючи це, в 1956 році в СРСР передбачали невеличке містечко по обслуговуванню тільки Каховськоі ГЕС".
Далі він пише, що розуміє, що знайти гроші на переселення людей у сучасних умовах неможливо, тому він вважає, що сьогодні може бути лише "одна рекомендація: діти міста не повинні находитись в 600 метровій зоні від енергетичних мереж. В будь якій формі : жити, гуляти , навчатись, відпочивати". Далі на думку Бориса Віталійовича, потрібно зробити "перепланування в Міністерстві і перенос за межі міста всі ЛЕП".

Нагадаємо, Каховська ГЕС експлуатується з 1955 р., коли був введений в дію 1-й агрегат. Останній 6-й агрегат зданий в експлуатацію в 1956 р. До складу споруд Каховського гідровузла належать: будівля ГЕС, закритий розподільчий пристрій, водозлив та бетонна гребля з 28 водозливами, однокамерний судноплавний шлюз і грунтові греблі.

Загальна довжина напірного фронту гідроспоруд Каховської ГЕС — 3,8 км, пропускна спроможність  — 21400 м3/сек. ГЕС є підпругою Каховського водосховища. Біля ГЕС збудовано місто Нова Каховка.

На Каховський ГЕС встановлено 6 вертикальних гідроагрегатів загальною встановленою потужністю 351 МВт. У 2000 році Каховській ГЕС присвоєно ім'я Петра Степановича Непорожнього, який був головним інженером будівництва Каховської ГЕС.

Сіленков Борис Віталійович (нар. 7 листопада 1960) - кандидат економічних наук, голова Херсонської обласної державної адміністрації в 2005-10 рр

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica