незалежний спостерігач

«Це книга-пам’ять і книга-повага»: В Києві вийшло унікальне історико-культурне видання з історії кримськотатарського народу


«Це книга-пам’ять і книга-повага»: інтерв’ю з керівником проєкту «Календар пам’яті» про унікальне двомовне видання з історії Криму.
Нещодавно у Києві презентували унікальне історико-культурне видання — «Календар знаменних і пам’ятних дат з історії Криму і кримськотатарського народу». Унікальність цього проєкту — у поєднанні наукової точності, візуальної культури та глибокої поваги до національної спадщини. Ми поговорили з керівником проєкту Ібрагімом Сулеймановим про зміст, структуру, команду та виклики, з якими довелося стикнутись. Тим паче, що протягом року, ми періодично намагалися висвітлювати як саме просувається цей проект.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Матеріали за 18.05.2017

В Херсоне планируются общественные слушания по титульным спискам

Недавно исполком утвердил титульные списки на капитальный ремонт жилых домов.  Однако многие херсонцы с данным списком не согласны и собираются провести по данному вопросу общественные слушания.

Детальніше

Дети с особыми потребностями должны учиться в инклюзивных группах

Согласно новому законодательству с сентября 2017 года дети с особыми образовательными потребностями будут учиться уже не в школах-интернатах, а в специальных или инклюзивных классах общеобразовательных учебных заведений. В Херсоне таких групп на сегодняшний день всего 2, однако общественная организация «Солнечные дети Херсонщины» обращается к мэру с просьбой создать такие группы в каждом районе города.

Детальніше

В Чаплинській районній раді припинила свою діяльність фракція Опозиційного блоку

17 травня 2017 року на черговій ХХ-ій сесії Чаплинської районної ради було оголошено про вихід з фракції ще однієї особи, офіційно припинила свою діяльність фракція Опозиційного блоку в районній раді
Детальніше

Круглый стол – Брифинг – Марш: этапы трудного пути

  17 мая в Херсоне прошел марш «За разнообразие и против дискриминации: права человека в действии». Первая в истории Херсона попытка провести уличное шествие в защиту прав ЛГБТ состоялась в мае 2016 года, и тогда четырем ее участникам удалось пройти примерно 10 метров – а дальше было невозможно. В этом году по инициативе ЛГБТ сообщества правозащитный Марш прошел именно 17 мая – в день борьбы с гомофобией и трансфобией как попытка повысить «видимость» и не замалчивать проблемы, существующие в обществе.

Детальніше

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica