незалежний спостерігач

«Це книга-пам’ять і книга-повага»: В Києві вийшло унікальне історико-культурне видання з історії кримськотатарського народу


«Це книга-пам’ять і книга-повага»: інтерв’ю з керівником проєкту «Календар пам’яті» про унікальне двомовне видання з історії Криму.
Нещодавно у Києві презентували унікальне історико-культурне видання — «Календар знаменних і пам’ятних дат з історії Криму і кримськотатарського народу». Унікальність цього проєкту — у поєднанні наукової точності, візуальної культури та глибокої поваги до національної спадщини. Ми поговорили з керівником проєкту Ібрагімом Сулеймановим про зміст, структуру, команду та виклики, з якими довелося стикнутись. Тим паче, що протягом року, ми періодично намагалися висвітлювати як саме просувається цей проект.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Станіслав Бєлий » Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Прес-анонс: «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині»

Спікери:
• Анастасія Супрун – координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА


До спостереження долучалися громадські спостерігачі, які були присутні на сесіях з української мови і літератури, Математики, Історії України, Фізики, української мова і літератури (дод. сесія), Математики (дод. сесія), Хімії, Історії України (дод. сесія). Їх задачею був не тільки контроль за дотриманням процедур тестування, а і відслідковування тенденцій та особливостей ЗНО 2016.


Важливою складовою кампанії спостереження стало проведення соціологічного дослідження щодо ставлення учасників тестування до стандартизованого оцінювання та способів підготовки до складання тестів. Дослідження проводилося спільно з Фондом «Демократичні ініціативи». В Херсонській області опитування проводилось у м. Херсон, м. Скадовськ, смт. Чаплинка, так респондентами стало близько 80 абітурієнтів.


Детальніше: Супрун Анастасія координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА - тел: 066 280 87 25.
Додаткова інформація: Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica