незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » IT-проекти з електронної демократії – конкурс в 2 млн гривень

IT-проекти з електронної демократії – конкурс в 2 млн гривень

22 листопада об 11:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбулася прес-конференція з теми "EGAP Challenge: IT-проекти з електронної демократії – конкурс в 2 млн гривень", на якому презентували конкурс IT-проектів, який 9 листопада оголосив Кабінет міністрів України, з призовим фондом в два мільйони гривень. Головна мета конкурсу — пошук нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі — досягти нового рівня прозорості та ефективності.

Заявки ІТ-проектів приймаються в сфері освіти, екології, агропромисловості та інфраструктури. Щоб прийняти участь в конкурсі необхідно зареєструвати проект чи ідею на сайті http://egap-challenge.in.ua і приїхати на Креативний Уікенд в Одесі 10-11 грудня, на основі якого буде відібрано чотири проекти для подальшої інкубації в програмі EGAP Odessa. Проекти можуть подавати не тільки ІТ-спеціалісти, а будь-хто у кого є ідея в рамках тематики конкурсу.

Детальніше про конкурс розповідає керівник EGAP Odessa Катерина Квашенко:

«Ми шукаємо технологічні проекти, які будуть вирішувати зрозумілі і дійсно нагальні проблеми суспільства і/або бізнесу. Ми готові працювати і з ідеями, і з готовими проектами. Першим ми допоможемо налаштувати фокус на аудиторію, сформулювати унікальну пропозицію їх продукту, зрозуміти ринок, на якому вони будуть працювати, і приступити до реалізації. Другим - знайти способи монетизації, можливості масштабування, вийти на потенційних інвесторів».

В процесі інкубації проектам буде надано допомогу з технологічної та продуктової експертизою, юридичними та патентними консультаціями, сприяння в доступі до відкритих даних, консультації з представниками державних органів, опрацювання маркетингових стратегій і бізнес-плануванні. Загальний призовий фонд поточного циклу EGAP Challenge становить два мільйона гривень. Крім грантів від EGAP переможці конкурсу отримають призи від технологічних партнерів - Intel, Sysco та інших провідних IT-компаній.

Програмний директор центру соціальних інновацій Impact Hub Odessa Олександр Славський:

«Ми раді, що вже другий раз стаємо регіональними партнерами EGAP - програми, націленої на пошук і розвиток українських IT-проектів в сфері електронної демократії. Соціальні інновації, можливості розвитку для суспільно важливих і цікавих ініціатив - все це повністю збігається з цінностями і цілями Impact Hub Odessa».

За новинами і оголошеннями в рамках конкурсу слідкуйте на http://egap-challenge.in.ua

https://www.facebook.com/EGAPUkraine

https://www.facebook.com/EGAP.Odessa/

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica