незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Вперше в Херсоні діти з синдромом Дауна презентують коллекцію дизайнерського одягу

Вперше в Херсоні діти з синдромом Дауна презентують коллекцію дизайнерського одягу

В Херсоні 9 грудня відбудеться показ коллекції одягу херсонської дизайнерки Олександри Сікоєвої  «Shiny Mini Models by KNIGA» за участі 11 дітей з синдромом Дауна, виставка фотографів Марини Бурак і Олени Скиби, святковий концерт.


Місце проведення: ТРЦ «Фабрика» (подіум), м.Херсон, вул.Залаегерсег, 18. Початок заходу -  в 15.00.


Захід відбудеться в рамках соціального проекту «Справжні», реалізованого Херсонською обласною організацією підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки громадян України, Німеччини, США.


Мета проекту: формування толерантного ставлення суспільства до дітей з інвалідністю, об'єднання зусиль недержавних організацій, бізнесу, людей різних професій у вирішенні соціальної проблеми.


Соціальний проект «Справжні» спрямований на привернення уваги суспільства до проблем дітей з синдромом Дауна, підтримку сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами, допомогу в розвитку і соціалізації сонячних дітей.

Діти з синдромом Дауна мають фізіологічні особливості: низький зріст, укорочені руки і ноги, коротку шию, схильність до надмірної маси тіла та інші. Батьки часто соромляться зовнішнього вигляду дітей, не вміють правильно підбирати для них одяг, доглядати за волоссям і шкірою дітей.

Під час проекту дизайнер створила індивідуальний та зручний одяг для 11 дітей з синдромом Дауна. Хореограф поставила для них танцювальний номер. Діти взяли участь у майстер-класі з живопису. Малюнки, створені дітьми, були перенесені на дизайнерський одяг.

Мами сонячних дітей отримали психологічну підтримку, взяли участь у майстер-класі по догляду за волоссям, шкірою рук та обличчя. Кожній зробили зачіску і макіяж. Наприкінці була організована фотосесія для мам, результати якої можна побачити на фотовиставці. Також будуть представлені роботи мами сонячного хлопчика, яка провела фотосесію для дітей з синдромом Дауна.


Організатори: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.  

Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

sunnydity@gmail.com

Тел.: 0997028895 - Ірина, 0505718519 - Тетяна.


Партнери: KNIGA art studio, Студія Краси Олени Остапюк, весільний і сімейний фотограф Марина Бурак, мати сонячного хлопчика, фотограф-аматор Олена Скиба.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica