незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Завтра в Kherson Art Hub – черговий сенс кінокласики

Завтра в Kherson Art Hub – черговий сенс кінокласики

На цьому тижні традиційний показ світової кінокласики в  Kherson Art Hub  відбудеться о 15-тій годині У СУБОТУ! Будемо дивитися фільм "Про урочистості і гостей" (1966, Чехословаччина).

Про фільм:

Група з семи чоловік запрошена на свято до одної високопоставленої особи. По дорозі у лісі на них нападає загін охорони, яким командує зухвалий і підступний Рудольф. Але гості разюче легко приймають приниження, а потім з улесливою ввічливістю погоджуються з тим, що це був всього лише жарт...

Місце показу: Kherson Art Hub, вул.Гімназична, 30 А (колишній кінотеатр Ілюзіон)

Вхід вільний.

Контактний телефон: 095 826 92 88.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica