незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Антикоррупционная комиссия собралась перед сессией

Антикоррупционная комиссия собралась перед сессией

В частности, комиссия рекомендовала снять с повестки дня вопрос о финансировании освещения депутатской деятельности в связи с тем, что Херсонская областная организация Комитета избирателей Украины готовит проект решения "Про затвердження Положення про порядок висвітлення діяльності депутатів Херсонської міської ради на офіційному веб-сайті ради".


Также члены комиссии рекомендуют убрать из бюджета пункт о выделении средств КП «Парки Херсона» и «Энергосервис» и пункт о выделении 700 тысяч гривен на ремонт причала (который не находится на балансе города).


А вот вопрос касаемо электротранспорта комиссия поддержала единогласно.


Напомним, что сессия горсовета состоится завтра, начало в 11.00.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica