незалежний спостерігач

Громадськість – невід’ємна компонента національної стійкості


В Українському кризовому медіа-центрі відбувся Круглий стіл «Культура безпеки в умовах війни: як забезпечити стійкість суспільства та інституцій?». Головним завданням обговорення стало бажання допомогти українцям розібратися, як жити під час тривалої невизначеності
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ІМІ: У регіональних газетах основні джерела інформації — власні кореспонденти та офіційні особи

ІМІ: У регіональних газетах основні джерела інформації — власні кореспонденти та офіційні особи

Кількість матеріалів на основі інформації від власкорів дуже різниться в залежності від регіону. Так, в луцьких друкованих ЗМІ таких публікацій 59%, в харківських — 47%, тоді як у чернівецьких і запорізьких по 15%, а дніпровських — лише 8%.


Прес-релізи як джерело інфомації найбільше використовують ужгородські (52% матеріалів) та чернівецькі (27%) видання. В середньому по Україні — 12,2%.


Перепости з соцмереж в друкованих виданнях використовують вкрай рідко — лише 1,6%. Для порівняння, у регіональних онлайн-видань цей показник 6,1%. Також майже не користуються інформацією з російських ЗМІ (0,2%) та інших іноземних видань (0,2%).

Серед інших джерел інформації у газетах також є коментарі експертів (4,2%), сайти офіційних структур (4%), інші місцеві ЗМІ (3%), очевидці (2,9%).


Варто зазначити, що у 16% матеріалів джерело інформації не вказано взагалі, тобто тобто в цих новинах порушений стандарт достовірності.


Детальніше про розподіл джерел інформації по регіонах — на інфографіці від ІМІ.

Нагадаємо, раніше ІМІ опублікував результати аналогічного дослідження по регіональних онлайн-виданнях.


Моніторинг провів Інститут масової інформації за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.


В рамках моніторингу досліджували джерела інформації усіх матеріалів з 30 регіональних друкованих видань десяти регіонів України (Вінниця: “Вінницька газета”, “33 Канал”, “РЕАЛ”; Дніпро: “Днепр Вечерний”, “Наше місто”, “Зоря”; Запоріжжя: “МИГ”, “Суббота плюс”, “Панорама”; Луцьк: “Волинь-нова”, “Вісник і К”, “Волинська газета”; Одеса: “Одесская жизнь”, “Вечерняя Одесса”, “Слово”; Ужгород: “Новини Закарпаття”, “РІО”, “Панорама”; Полтава: “Зоря Полтавщини”, “Коло”, “Полтавський вісник”; Харків: “Вечірній Харків”, “Время”, “Слобідський край”; Херсон: “Новий день”, “Вгору”, “Гривна”; Чернівці: “Молодий буковинець”, “Погляд”, “Час”), що вийшли з 20 по 26 червня 2016 р. включно.


Контакти:
(044) 284-38-84, (050) 44-77-063
Imi.inform@gmail.com

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica