незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Партія регіонів та КПУ досі орендують офіси за пільговими цінами

Партія регіонів та КПУ досі орендують офіси за пільговими цінами

Попри спроби заборони Партії регіонів та Комуністичної партії, обидві політичні сили продовжують вести активну діяльність. Зокрема, ПР та КПУ досі орендують комунальні приміщення в низці регіонів України. Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель в ході міжнародного круглого столу: «Підтримка політичних партій поза межами державного фінансування».

«На сьогодні окремі міські ради фактично дотують ПР та КПУ, надаючи їм комунальне майно за пільговими цінами. При цьому ці партії є фактично мертвими, а їх діяльність активно вивчають правоохоронні органи та СБУ», - зазначив Олексій Кошель.

Партія регіонів орендує комунальні приміщення в 6 областях, переважно на Сході України: у містах Бахмут (Донецька обл.), Мелітополь (Запорізька), Горішні Плавні, Лубни (Полтавська), Ромни (Сумська), Первомайський (Харківська) та Ковель (Волинська). Комуністина партія України орендують офіс в місті Токмак (Запорізька обл.)

Партія регіонів та Комуністична партія України також ведуть іншу діяльність, що відображена у їхніх фінансових звітах. Так, за І квартал 2017 року Партія регіонів загалом витратила на свою діяльність 26 тис. грн., з них всі кошти пішли на послуги зв’язку. На рахунки ПР також надійшло 30 тис. грн. внесків. КПУ витратила в ІІ кварталі 2016 року на власну діяльність 394 тис. грн.

Загалом, як зазначено у звіті КВУ, на сьогодні за пільговими цінами партії орендують офіси у 41 місті обласного значення України. Як правило, вартість оренди становить символічну ціну в 1 грн. на рік. 

Джерело: ВГО КВУ

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica