незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Херсон приймав членів робочої групи ЄС з питань Східної Європи та Центральної Азії

Херсон приймав членів робочої групи ЄС з питань Східної Європи та Центральної Азії

Сьогодні вперше Херсон приймав представників робочої групи ЄС з питань Східної Європи та Центральної Азії (coest), а також співробітників Представництва Європейського Союзу в Україні. 

Зазвичай робоча група ЄС з питань Східної Європи та Центральної Азії та співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні проводять робочі засідання в Києві, але цьогоріч, 8 червня, вони вирішили провести виїзну нараду в Одесі та Херсоні, щоб на власні очі пересвідчитися, як впроваджуються реформи на місцях, зокрема децентралізації та медична, та безпосередньо поспілкуватися з керівниками Херсонської та Одеської областей.

Голова Херсонської державної адміністрації Андрій Гордєєв та голова обласної ради Владислав Мангер відповідали на питання поважних гостей.       

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica