незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Херсонці-волонтери отримали нагороди

Херсонці-волонтери отримали нагороди

У середу, 6 грудня, відбулося урочисте нагородження херсонських волонтерів. Окрім волонтерів-патріотів та громадських активістів цього року вирішили відзначити й херсонців, які зробили внесок в культурний розвиток нашого краю.

Таку пропозицію внесли члени громадської ради при Херсонському міському голові. Тож подяки від ГР отримали: Руський культурний центр ім. Пушкіна, Бурак Марина Олександрівна, Щербаков Нікіта Андрійович, Грецький Марк Володимирович, Шкурка Павел Володимирович, Коніщева Вікторія Олегівна. Подяки вручив голова Громадської ради Олександр Мошнягул.    

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» були нагороджені пошуковці-волонтерів ГМ «Чорний тюльпан» Віталій Лозович та Олександр Русин та посмертно - Валентина Крицак, відома громадська активістка й волонтерка, яка створила в Херсоні «скарбничку»-намет на площі Свободи та кожного дня збирала кошти для бійців у зоні АТО.

Від секретаря міської ради Урсуленко Олени Борисівни подяку отримали БО "Кримськотатарський культурно спортивний центр "Куреш", його підрозділ "Радіо "Куреш", Погомій Оксана Феліксівна, колектив Кулінарної сотні Херсонщини, Цілинко Ольга Анатоліївна, Маркіна Марина Валеріївна, Ханікова Ірина Анатоліївна.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica