незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » 38 народних депутатів пропустили всі голосування Ради в січні

38 народних депутатів пропустили всі голосування Ради в січні

У січні традиційно погіршилися показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради. Так, 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань ВР за місяць. Із них 38 – не проголосували в січні жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»). В середньому один народний депутат взяв участь лише в 29% голосувань. 

Із 38 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць 9 є членами фракції «Опозиційний блок», 8 – позафракційних, 7 – БПП, 5 – «Відродження», 3 – «Батьківщина», по 2 – Радикальна партія Олега Ляшка, «Воля Народу» та «Народний Фронт».

Серед депутатів, які пропустили всі голосування Ради, є низка відомих прізвищ. Зокрема, це Добкін Д. М. та Добкін М. М., Рабінович В. З, Тимошенко Ю. В., Довгий О. С., Мураєв Є. В., Березенко С. І., Ярош Д. А.

«У січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати у так званих неформальних відпустках, а тому не брали участі в роботі парламенту. Так, із 38 депутатів, що не голосували, 60% перебували на момент голосувань поза Верховною Радою. Показники участі нардепів в голосуваннях за січень значно нижчі, ніж у попередні місяці. Для порівняння: в грудні пропустили всі голосування ВР 12 депутатів, листопаді – також 12, жовтні – 10, вересні – 19», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом в січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого в січні було прийнято так званий закон про реінтеграцію Донбасу та закон про приватизацію держмайна.

Інформація в рамках проекту «Дослівно».

Народні депутати, які пропустили всі голосування Ради в січні 2018 року:

Фурсін І.Г.

Солод Ю.В.

Добкін Д.М.

Добкін М.М.

Шаповалов Ю.А.

Березенко С.І.

Кацуба В.М.

Денисенко А.П.

Єфімов М.В.

Святаш Д.В.

Барвіненко В.Д.

Загорій Г.В.

Жеваго К.В.

Мисик В.Ю.

Омельянович Д.С.

Вітко А.Л.

Власенко С.В.

Довгий О.С.

Донець Т.А. (офіційно перебуває на лікарняному)

Звягільський Ю.Л.

Кацер-Бучковська Н.В.

Клюєв С.П.

Константіновський В.Л.

Кривохатько В.В.

Бакулін Є.М.

Мірошниченко Ю.Р.

Мураєв Є.В.

Немиря Г.М.

Ничипоренко В.М.

Онищенко О.Р.

Попов І.В.

Продан О.П.

Рабінович В.З.

Тимошенко Ю.В.

Усов К.Г.

Чепинога В.М.

Шурма І.М.

Ярош Д.А.

Джерело: сайт ВГО КВУ

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica