незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Громадськість Херсона підготувала рецепти оздоровлення місцевих фінансів

Громадськість Херсона підготувала рецепти оздоровлення місцевих фінансів

2 травня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося обговорення громадських ініціатив, які реалізуються в рамках програми «Ефективність, прозорість місцевих бюджетів у Миколаївській і Херсонській областях під контроль громад – 2017р.».

Керівник Фонду розвитку Миколаєва Михайло Золотухін та керівник партнерської організації Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул, який є регіональним координатором проекту, зустрілися з представниками організацій-переможців конкурсу мікро-грантів в Херсонській області з метою обговорити процес виконання проектів, відповідність планам та очікувані результати.

У робочій зустрічі взяли участь виконавці проектів в Херсоні: Владислав Гладкий та Євгенія Вірлич з проектом «Підвищення обізнаності громади щодо забезпечення потреб осіб із інвалідністю», Анатолій Скороход та його команда з проектом «Моніторинг ефективності бюджетних видатків інструментами ПЦМ», Володимир Молчанов та Людмила Чайка з проектом «Створення механізму громадського контролю доброчесності видатків на ремонт доріг у м. Херсоні», Наталя Ємченко з проектом «Доцільність та ефективність використання бюджетних коштів у бюджеті  Генічеського району розраховані на капітальні видатки».   Як з’ясувалося, більшість організацій стикнулася з проблемою отримання інформації, необхідної для аналізу: владні структури дають формальні відписки або доводиться писати декілька запитів, щоб на них нарешті відповіли. Та, незважаючи на це, всі проекти на сьогоднішній день знаходяться в стадії виконання, готуються аналітичні статті та незабаром відбудеться публічна презентація результатів.

«Ми сьогодні ділилися рецептами, як краще побудувати ефективний діалог, щоб добитися прийняття пропозицій, які громадськість за цей період сформувала. Це пропозиції органам місцевої влади в різних сферах: в сфері благоустрою, транспорту, якісних послуг охорони здоров’я. Зараз ми  виходимо в публічну площину, планується обговорення з громадськістю, ЗМІ, чиновниками, депутатами», - прокоментував Михайло Золотухін.

Захід відбувся в рамках проекту на тему: «Ефективність, прозорість  місцевих бюджетів у Миколаївської та Херсонської областях під контроль громад», що реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» при партнерстві з ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (англ. NED) та у рамках діяльності громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!!».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica