незалежний спостерігач

Гіперлокальні видання Херсонщини живуть війною: результати моніторингу


Херсонщина залишається регіоном, який потерпає від постійних бойових дій та обстрілів. Більша частина області (районних центрів) і надалі залишаються окупованими.
Якщо видання обласного центру після повернення Херсона під контроль України дещо ожили, то зовсім інша ситуація із гіперлокальними виданнями окремих громад – друковані видання перестали існувати як клас взагалі, а щодо онлайн видань – ті повністю адмініструються з підконтрольних територій. Відтак змінилася специфіка їх наповнення. Звичайно, ми не вважаємо медіями новостворені пропагандистські ЗМІ, які мають «власкорів на місцях», доступ до місця подій, «героїв», «експертів» тощо. Наші видання, які залишаються проукраїнськими, натомість змушені посилатися на анонімні телеграм-канали, свідчення місцевих мешканців, а також передруки тих же пропагандистів.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

На лівобережжі окупанти влаштовують передвиборчу "показуху"

На лівобережній окупованій Херсонщині від учора почалися так звані "вибори" "президента рф". Хоча на самій росії голосування відбудеться за три тижні з 15 по 17 березня, на окупованих територіях росіяни почали раніше. Бо треба всіх об'їхати, щоб примусити ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В двух районах Херсонской области отключают подачу газа

В двух районах Херсонской области отключают подачу газа

В Высокопольском и Нововоронцовском районах в течение 26 октября не будет газа. Причина: срочный ремонт на магистральном газопроводе.

Об этом сообщила пресс-служба "Херсонгаз".

В сообщении говорится, что с 9.00 часов 26 октября Харківтрансгаз временно прекращает транспортировку газа в направлении Зеленодольского района Днепропетровской области, а также Высокопольского и Нововоронцовского районов Херсонской области в связи со срочным проведением ремонтных работ на магистральном газопроводе.

Работники "Херсонгаз" будут дежурить на газорегуляторных пунктах для оперативных регулировок распределения газа по населенным пунктам.

Во избежание прекращения газоснабжения, Херсонгаз просит жителей Высокопольского и Нововоронцовского районов максимально ограничить объемы потребления газа в срок до 17.00 26 октября 2016.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica