незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Депутат Заболотный утверждает, что протокол голосования сфальсифицирован - заявление

Депутат Заболотный утверждает, что протокол голосования сфальсифицирован - заявление

Депутат от "Оппозиционного блока" Алексей Заболотный направил Херсонскому городскому голове Владимиру Миколаенко требование вынести на следующую сессию вопрос о недоверии главе постоянной мандатной депутатской комиссии Дмитрию Ильченко из-за того, что голос депутата был учтен неправильно при голосовании за повестку дня сессии.

Это было одно из ключевых голосований и состоялось оно в открытом режиме после нескольких часов обсуждения. Процедура голосования проходит так: каждый депутат вслух называет свое решение. Часть депутатов отказалось голосовать по этому вопросу, часть проголосовало "против".

А 27 депутатов поддержали своими голосами повестку дня в редакции городского головы. Как результат, не хватило одного голоса, но Дмитрий Ильченко объявил, что "за" повестку дня проголосовало 26 депутатов. 

Как пояснил в телефонном разговоре сам Алексей Владиславович, его голос был неправильно подсчитан, так-как он голосовал "за", а рукой Дмитрия Ильченко в протоколе указано "против". В любом случае, для принятия повестки дня необходимо было 28 голосов, поэтому это заявление направлено для восстановления справедливости.

Ниже мы публикуем текст заявления Алексея Заболотного, в котором он изложил видение ситуации и требование ее разрешить голосованием о недоверии Дмитрию Ильченко. Публикуем на языке оригинала:

"Шановний Володимире Васильовичу!
Мене, як депутата Херсонської міської ради, глибоко вразив та неприємно здивував вчинок колеги, якому я особисто делегував важливу місію - слідкувати за законністю дій всього депутатського корпусу. Я маю на увазі Дмитра Ільченка, який зухвало спотворив результати голосування за одне з питань останнього пленарного засідання, що відбулось 26 квітня (так в заяві, хоча сесія відбулася 28 квітня – ред.)

Голосуючи за порядок денний за процедурою, що була запропонована колегами, шляхом особистого висловлення своєї позиції, я проголосував «За», що зафіксовано відеотрансляцією сесії на 2 годині 23 хвилині. У той же час, у протоколі голосування, копія якого опублікована в інтернеті, мій голос зарахований як «проти». На відеотрансляції також чутно, як Ви кажете, шо нарахували 27 голосів «за», тоді як у додатку до протоколу, що підписаний лічильною комісією, «за» проголосувало 26 депутатів.

Разом з тим, на відеотрансляції чітко видно, що Дмитро Ільченко особисто ставить позначки у поіменному списку депутатів, що дає мені підстави вважати, шо саме він почувши мою позицію вніс в документ протилежні дані, маючи на меті спотворити результат голосування.

Отже. я вважаю, шо Дмитро Ільченко не має морального права очолювати постійну комісію мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики законності, правопорядку, прав людини та взаємодії з громадськими організаціями.

Із огляду на вищевказане, прошу винести на наступну сесію Херсонської місько ради проект рішення про висловлення недовіри голові постійної комісії мандатної, питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, пра людини та взаємодії з громадськими організаціями Ільченку Дмитру Олеговичу"

На наши взгляд, любые поименные голосования должны быть опубликованы на сайте. Во-первых, это важно для избирателей. И, во-вторых, это важно для депутатов, чтобы избегать подобных недоразумений, которое возникло с фиксацией результатов голосования.

Напомним, что Алексей Владиславович Заболотный, беспартийный, избран по спискам "Оппозиционного блока". Член постоянной комиссии по вопросам градостроительства, архитектуры и земельных отношений. 

Обновлено: Дмитрий Ильченко прокомментировал ситуацию с ошибкой в протоколе подсчета голосов.

Он отметил, что эот была техническая ошибка, которая не повлияла на результаты голосования. Протокол подсчета голосов подписали целых восемь депутатов из счетной комиссии.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica