незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Депутати відмовилися розглядати пільги Суднобудівному заводу

Депутати відмовилися розглядати пільги Суднобудівному заводу

Один з аргументів тих депутатів, що не підтримали рішення про пільгу на податок, у тому, що з голосу вирішувати це питання не можна. Необхідно, щоб це питання обговорили на всіх депутатських комісіях.

Директор заводу Василь Федін заявив, що відтепер Херсон не може називатися містом суднобудівників. Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко оголосив перерву. Й після перерви депутати все одно не підтримали рішення про включення питання у порядок денний.

Нагадаємо, що в цьому році земельний податок був піднятий до 1% від нормативної грошової землі на рік замість 0,01% й для Суднобудівного заводу податок виріс з 1,6 млн грн до 15,3 млн. грн

За словами лідера "Опозиційного блоку" Єгора Устинова "Ситуація для суднозаводу складається таким чином, що платити «по-новому» підприємство зможе тільки в одному випадку - якщо значно скоротить свої витрати, в тому числі і на фонд заробітної плати. Іншими словами, левова частка загального числа працівників потрапить під скорочення.  Зараз на заводу працює півтори тисячі робітників. А оскільки залишкова кількість осіб просто фізично не зможе обслуговувати всіх потреб заводу, то, врешті-решт, підприємство буде змушене припинити свою роботу взагалі! І знову-таки я не перебільшую. Сума в 15,3 млн.грн. для місцевого підприємства - непідйомна!Знищивши суднозавод, місто одним махом позбавляється відрахувань, які судозаводчане платили, того ж земельного податку, та інших грошових вкладень. У числі яких спонсорування Дня міста та інших культурних заходів, участь у благоустрої Херсона".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica