незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Друге засідання ОВК 183 - кошторис без добових

Друге засідання ОВК 183 - кошторис без добових

Сьогодні, 7 червня відбулося друге засідання окружної виборчої комісії №183. Питання розглядали тривіальні, але не без цікавинок.


Порядок денний:


Прийняття присяги членами комісії, які пропустили перше засідання (таких виявилося 4)

Ознайомлення членів комісії зі частинами 7-12 ст.32 ЗУ «Про вибори народних депутатів України»

Про визначення членів комісії, що виконують обов’язки на платній основі

Розгляд єдиного кошторису видатків ОВК №183

Різне

засідання ОВК 

На другому засіданні заступник голови комісії Оніщенко Віталія Іванівна відмовилась від виконання обов’язків на платній основі, повідомивши що в неї не вистачатиме на це часу через ведення адвокатської практики. І запропонувала замість себе Бєлоброву Марину Валеріївну, яка погодилася на таку почесну місію. На запитання про досвід у роботі на виборах, відповіла що має досвід у роботі на виборах з 2008 року.

 

Цікава ситуація навколо єдиного кошторису видатків – виявилося, що ЦВК у своїх розрахунках проґавила добові членам дільничних виборчих комісій (у день виборів). Бухгалтер окружної виборчої комісії зазначив, що за затвердженим кошторисом не вистачає ще 1 млн. 200 тис. грн у фонді заробітної плати (наразі там передбачено 818 тис. грн). Тому, члени ОВК 183 одразу після затвердження кошторису проголосували за звернення до Центральної виборчої комісії з проханням доповнити кошторис необхідною сумою.

 
   

Автор: Станіслав Білий

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica