«Комунікативна майстерня» була для учасниць школи дуже цікавою, адже багато хто з жінок почав користуватися Інтернетом не так давно й ще не знає всіх його функцій та переваг. На початку заняття жінки разом з тренером визначили очікування та переваги Інтернету.
Потім Юлія Гончар презентувала учасницям проекту цікаві додатки в Інтернеті, за допомогою яких, наприклад, можна робити слайд-шоу, мультики, гарно оформляти документи, планувати свій день тощо. Усі ці інструменти, без сумніву, стануть в нагоді під час передвиборчої кампанії.
Також Юлія показала, як створити власний блог на платформі Blogger. Учасниці школи відразу поставили собі завдання створити блог, окреслили теми та строки, коли вони планують це зробити.
Менеджер по соціальним мережам проекту Катерина Пономаренко, яка проаналізувала сторінку у Фейсбуці кожної учасниці, озвучила жінкам свої пропозиції щодо ефективності використання сторінки в соціальній мережі та кожній дала поради.
Потім жінки поділилися на три групи, кожна з яких вибрала свою тему. В результаті за допомогою Google Hangouts були записані три імпровізовані передачі, які можна подивитися тут.
«Комунікативна майстерня» видалася дуже цікавою та корисною для учасниць проекту «Від локальних дій до єдиної країни». Уже в перші дні після заняття було видно, що жінки стали набагато більше активними у Фейсбуці.
Нагадаємо, що проект «Від локальних дій до єдиної країни» спрямований на підтримку жінок Херсонщини та Волині на виборах до органів місцевого самоврядування та прагне активізувати жінок у місцевих громадах, надати майбутнім кандидаткам фахових знань та вмінь для ведення своєї комунікаційної кампанії, політичної діяльності, власної виборчої кампанії, підвищити рівень обізнаності щодо проблематики прав людини, надати інформаційний ресурс жінкам-політикам на популярних інформаційних ресурсах та поширення інформації про них у медіа тощо. Проект здійснюється зі підтримки Українського жіночого фонду.
Більше фото тут.