незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Дементій Бєлий » Розпочинається сесія обласної ради - найголовніші питання

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Розпочинається сесія обласної ради - найголовніші питання

По-перше, це питання щодо надання дозволу на видобування піску. Як зазначив голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, його позиція однозначна у цьому питання: «Компанії, які не мають реєстрації на Херсонщині, не мають права видобувати в області корисні копалини. Має бути реєстрація херсонська, ми повинні чітко розуміти, які податки сплачуються у бюджет, як оформлені люди. Громада повинна чітко розуміти: скільки в грошовому еквіваленті за кожну тонну піску отримає дане село, дана громада фінансового ресурсу».

По-друге, мораторій на вирубку на вирубку лісосмуг та лісу. Депутати вважають необхідними припинити масове та стихійне знищення насаджень.

Третє важливе рішення очікується з прийнятті план заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії розвитку області на період до 2020 року.

Також будуть внесені зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку області на 2016 рік». Буде виділено кошти на 526 об’єктів на загальну суму 1 млрд 849 млн гривень.

Депутати розглянуть внесення змін до програми розвитку інформаційного простору області на 2015-2016 роки. Ці зміни стосуються модернізації офіційного сайту облдержадміністрації та інформаційного супроводу заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України та висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

 Частина питань викликає суперечки.  Як зазначив  голова депутатської комісії з питань науки, культури та  спорту Володимир Шадрін: «депутати не розуміють для чого необхідні ряд реорганізацій. Зокрема, це стосується спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи №2 і комунального закладу «Палац молоді і студентів», який теж хочуть реорганізувати. Ні з одного, ні з другого питання профільні управління (управління молоді спорту та управління культури) чітко не дали розуміння – для чого це робиться. Тому комісією було прийнято рішення відкласти це питання з ряду сесійних».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica