незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Катерина Пономаренко » Кадрові питання в Херсонському виконкомі. Погляд депутатів та Громадської ради

Кадрові питання в Херсонському виконкомі. Погляд депутатів та Громадської ради

У прес-конференції взяли участь:

• Олександр Мошнягул – координатор Громадської ради при Херсонському міському голові;
• Ібрагім Сулейманов - член Громадської ради при Херсонському міському голові, член конкурсної комісії з кадрових питань міської ради;
• Віталій Богданов – депутат Херсонської міської ради, лідер фракції "Укроп", голова постійної комісії з питань антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

Як розповів Олександр Мошнягул, важливий не стільки результат, скільки процес обговорення кадрових питань.

«Після виборів Громадська рада підписала з мером угоду про співпрацю, де одним з пунктів було погодження кадрових призначень з громадськістю. Спочатку з виконанням цього пункту були складнощі, але зараз процес врегульований, проходять консультації з Громадською радою», - прокоментував Олександр Мошнягул.

Але, за його словами, проблема в тому, що влада довго визначається з кандидатурами, зокрема на посаду заступників. Складається враження, що чи то в Херсоні мало талановитих людей, чи то це питання занадто «заполітизоване», тобто політичні пріоритети стоять вище інтересів міста.

Як зазначив Олександр Дмитрович, Громадська рада вже обговорила кандидатури на посаду заступників Віктора Іванушкіна, Сергія Черевка, поспілкувавшись з ними особисто, та прийняла рішення рекомендувати їх меру. Кандидатуру на посаду першого заступника Ігоря Козакова встигли обсудити тільки в групі ГР в Фейсбуці, щодо нього поки нема однозначного рішення.

Депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов зазначив, що за законом висувати кандидатури може тільки мер, який «не консультується з депутатами». За його словами, лише в понеділок міський голова підписав розпорядження про проведення позачергової сесії, і то кадрове питання не було винесено на координаційну раду, кандидатури не обговорювалися з депутатами.

«Я говорю не тільки свою думку, а думку лідерів фракції більшості. Міському голові необхідно налагодити діалог з депутатами, скласти план дій, оголосити відкритий конкурс», - прокоментував Віталій Богданов.

Відповідаючи на запитання журналістів – чи буде фракція «УКРОП» голосувати за кандидатуру Ігоря Козакова, Віталій Богданов відповів: «Козаков особисто не приходив до нашої фракції, ми з ним не спілкувались. Зараз поки рано щось казати. Щоб прийняти рішення, необхідно щоб він прийшов, щоб мер його висунув на посаду. Яке рішення може так приймати?» 

Член Громадської ради при Херсонському міському голові, член конкурсної комісії з кадрових питань міської ради Ібрагім Сулейманов зазначив, що те, що зараз відбувається, не можна назвати конкурсною комісією.

«Наприклад, в Одеській області, яка зараз активно розвивається, був оголошений відкритий конкурс по всій Україні, в Херсоні такого й близько нема. Вважаю, що чиновники повинні змінюватися», - зазначив Ібрагім Сулейманов.

Також член ГР вважає, що головними критеріями, за якими має обиратися людина на посаду, має бути, п-перше, патріотизм, по-друге, здібність людини навчатися.

За підсумками прес-конференції можна зробити наступний висновок: 

• Міському голові потрібно налагодити діалог з депутатським корпусом, консультуватися з депутатами та громадськістю, завчасно вносити пропозиції, щоб було достатньо часу їх обговорити
• Херсону потрібно розробити конкретний план дій, стратегію, згідно якої шукати відповідні кадри
• Рекомендувати міському голові організувати відкритий конкурс з чіткими критеріями на пости заступників мера.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica