» » » Как намажу бутерброд - вспоминаю, как народ

Володимир Молчанов,
эксперт з політичних питань

Как намажу бутерброд - вспоминаю, как народ

Для всіх, кого вразила, збудила, чи напрягла звістка про підвищення в 2 рази мінімалки, пропоную компіляцію з двох своїх коментів. Отже: 


1) колись Кастро спитав у своєї банди барбудос: економісти серед вас є? Є! - одізвався Гевара. - Чудово, Че, очолиш нацбанк. Отак, через недочуватість аргентинця, якому здалося "комуністи є?", кубинці отримали те,що досі мають. 


Так і тут: може ВВП зріс вдвічі? Ні. Може економіка потягне 80% перерозподілу через бюджет? Ні. Просто хтось вирішив, що тіньова сфера складає половину, і підвищення - найкращий спосіб її вивести. 

З урахуванням досвіду переварювання позаминулорічного подарунку від Яценюка і вашої ВР (при зарплатах нижче мінімальної ЄСВ з мінімальної), прогнозую такі ж наслідки: різке скорочення офіційної зайнятості, слідом за частковозайнятими підуть і низькоополачувані (хоча для оформлення часткової зайнятості без драконівського опоаткування досить прийняти людину за сумісництвом, без запису в трудову книжку, неважливо і не стосується роботодавця, чи є в найнятого справді інша основна робота.). 

І різке збільшення двох явищ: доходів підприємців-спрощенців та випадків незаконної конвертації. Чи не заради останнього так турбується Насіров? Адже з часів турчинівського додатку 5, вже 8 років, будь-яке існування конвертів можливе лише з відома ДФС.Як наслідок, наступною ініціативою цього лондонського митаря будуть крокдилові сльози з приводу спрощенців, яякі офорлюють доходи найманих робітників як власний дохід і намагання відмінити єдиний податок. 

З Лондона воно здається простим. А звідси: це як раз те, за що народ ноги повідриває будь-кому. Найкоротший шлях до третього майдану


2) Они конечно, глупы, раз генерируют такие идеи, но не настолько, чтобы не понимать: одновременно придется отменять тарифную сетку и разряды. А значит - скандалы с огромным числом людей. Плюс банкротства не тянущих минималку и недостаточно гибких, чтобы схитрить с формами занятости. Тем более, автор идеи Насиров. Ну, т.е, подхватить ее могли конечно с популистской целью, но в основе - чистый, рафинированный фиск. Причем оторванный от реалий, и потому обреченный на провал. 


А если учесть, что "повышение" состоится на фоне жестокой нелюбви НБУ к М0+М1 в обращении, с ее драконовской учетной ставкой, иными словами попытка включить мультипликатор там, где действует налаженный антимультипликатор - провал вылезет боком всей нашей стране: вырастут цены, спад, как в феврале 2015 от игрищ с курсом (купить по новым ценам при старом объеме денежной массы не смогут), и сокращения по уже не только нежеланию платить, но и по невозможности платить.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый