» » У Скадовську звільнено директора комунального підприємства

У Скадовську звільнено директора комунального підприємства

Як стало відомо, у Скадовську звільнено директора комунального підприємства «Очисні споруди» В.В. Нікішенко. Це не перша спроба міського голови змінити керівництво цього підприємства.


Раніше на ІХ сесію 13.04.2016 вже виносилося питання «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності директора комунального підприємства «Очисні споруди» Скадовської міської ради Херсонської області Нікішенко В.В.» набрало аж 5 голосів, всі їх віддали представники партії «Самопоміч». Проти голосів не було.

Після цього колектив підприємства опублікував Звернення трудового колективу КП «Очисні споруди» до депутатів Скадовської міської ради в газеті «Чорноморець», № 42 від 20 травня 2016 р., де звинувачував мера в намаганні дестабілізувати роботу підприємства.

Кілька тижнів тому міський голова пропонував до Статутів 4 комунальних підприємств внести наступні норми: «директор підприємства призначається на посаду на контрактній основі та звільняється з посади розпорядженням міського голови». Але рішення знову не знайшло підтримки депутатів.

І ось сама керівник комунального підприємства «Очисні споруди» Нікішенко В.В. написала заяву за власним бажанням. Міський голова заяву задовольнив. Екс-керівнику видано на руки трудову книжку. Але питання про звільнення на сесію не виносилося. Отже, можна сказати, що епопея із звільненням керівника комунального підприємства ще не закінчена.


Автор: Олег Лиховидскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый