» » План об’єднання громад навколо Скадовська провалився

План об’єднання громад навколо Скадовська провалився

 Усього 2 депутати з 11 присутніх проголосували за створення. Решта 9 депутатів і сільський голова висловилися проти. На сесії були представленні підписні листи місцевих жителів, де вони висловлювалися за чи проти об’єднання. За – 65, проти – 295, не визначилися – 46. Натомість депутати обговорювали утворення іншої громади у складі Антонівки, Приморського та Тарасівки.


Це рішення має негативне значення для Приморського, яке вже визначилося і бачить своє майбутнє в єдиній зі Скадовськом громаді, але не має спільних територіальних меж зі Скадовськом, а це є головною умовою для об’єднання громад.


Аналогічна ситуація і в Улянівці, жителі та депутати якої бажають долучитися до об’єднаної громади. Але спільні межі ця громада має з Приморською та Широківською громадами. А жителі та депутати Широківської сільської ради плекають надію на утворення іншої громади у складі Широкого, Шевченко та Улянівки.


Отже, ініціатива депутатів Скадовської міської ради та значні зусилля міського голови Скадовська виявилися марними.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый