» » Народний депутат Олег Березюк ("Самопоміч") присутній на сесії Херсонської міськради

Народний депутат Олег Березюк ("Самопоміч") присутній на сесії Херсонської міськради

Народний депутат бачить феномен в тому, що в бюджетах багатьох невеликих містах України з’явилися гроші, які люди мають змогу розподіляти.


«Були часи, коли міста не мали жодних грошей. У вас більше відповідальності розподіляти те, що люди заробляють своєю працею», - коментує Олег Березюк.


Також народний депутат впевнений, що тарифи можна економічно обгрунтовано знизити від 20 до 40%, щоб подолати бідність в країні:

«Через тарифи постраждають працюючі. Люди стануть за межею бідності».


Політик вважає, що депутати на містах повинні вимагати підвищити пенсії на 200-300 гривень, міста повинні вчитися виконувати соціальну функцію.


Щодо корупції народний депутат сказав: «Ви знаєте, хто в вашому місті корупціонер. Виводьте їх на світ божий».

Крім того, Олег Березюк вважає, що вибори у Верховну Раду та на Донбасі зараз проводити не можна, бо «Україна втратить суверенність та цілісність».

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый