» » Кращі блогери 2016 року отримали призи

Кращі блогери 2016 року отримали призи

13 січня о 13:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбулась Церемонія нагородження переможців VI щорічного Конкурсу блогерів та громадських журналістів «Інформпростір Херсонщини».

Цього року було обрано одразу 10 переможців. Це стало можливим завдяки підтримки Центру сприяння інформаційним технологіям (http://csit.org.ua) та спільноти «Блогери Херсонщини» (https://www.facebook.com/groups/139335852903312/).

Окрім стандартних вже дипломів та кубків-чашок переможцям були надані призи від Школи англійської мови «Аддріан» (http://addrian.com.ua) – сертифікати на безкоштовний курс з англійської мови на 1 місяць.

Переможцями 2016 року стали:

• Категорія “Відкриття року”: Блог херсонських ініціативних матусь дітей з аутизмом «Волшебный ребёнок» (http://autismks.blogspot.com/)

• Категорія “Відкриття року”: Олександр Юдін та його Youtube-канал і спільнота “СТИМПАНК Александра Юдина” (https://www.youtube.com/channel/UCKHaB_hV2_4_G-i6qwLozsQ, https://www.facebook.com/profile.php?id=100000255661857 )

• Категорія “Відкриття року”: “Медіа-МАЯК” (Генічеськ) (http://media-mayak.net)

• Категорія “Відкриття року”: Агата (https://www.facebook.com/agatha.dachshund)

• Категорія “Відкриття року”: Саймон (https://www.instagram.com/simon_bear_in_the_city/)

• Категорія “Кращий блогер” - спільнота «Херсон съедобный и не очень» (https://www.facebook.com/groups/1002802903064469/)

• Категорія “Кращий фото-відео-блогер” - фотохудожник Олександр Андрющенко (https://www.facebook.com/photoalexart/?fref=ts)

• Категорія “Кращий блогер-винищувач” (журналістські розслідування) — Євгенія Вірлич (https://www.facebook.com/eugenia.virlich, http://visnik.ks.ua/kinec-cherv-lyudyny/ )

• Категорія “Топ-блогер” — Блог по історії Херсону від проекту “ХерсON” братів Білецьких (http://khers-on.com/blog/)

• Категорія “Амброзія року” (негативний вплив на інформаційний простір) - сайт “Новий ВІЗИТ” та його керівник Генадій Осьмак за історію про шпигунів з квадракоптером у Генічеську (http://www.vizit.ks.ua/)

Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться починаючи з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не являючись діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації. За роки проведення конкурсу було нагороджено близько 60 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте).

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый