незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Завтра в Kherson Art Hub покажуть фільм "Мама Рома"

Завтра в Kherson Art Hub покажуть фільм "Мама Рома"

11-го травня (четвер) о 18:30 у Клубі світової кінокласики ми подивимось і обговоримо фільм П'єра Паоло Пазоліні "Мама Рома" 1962-го року.


Це історія матері, «руками якої суспільство вбиває її власного сина». Фільм заснований на особистих драматичних переживаннях кінорежисера, який прибув у Рим з рідної провінції Фріулі. У вічному місті його вразила не велична краса античного центру, а жорстокі звичаї мешканців околиць, в яких і розвивається дія фільму. Головною героїнею стала повія на прізвисько «мама Рома».


Де: Kherson Art Hub, ул.Гімназична (колишня Червоностудентська), 30А

Контактний телефон: 095 826 92 88.

Вхід безкоштовний.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica