незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В Херсоні покажуть фільм, де в головних ролях «сонячні діти»

В Херсоні покажуть фільм, де в головних ролях «сонячні діти»

В Херсоні 9 березня відбудеться закритий показ документальної драми  «ТЫ ГДЕ / Я ЗДЕСЬ», в якому головні ролі зіграли люди з синдромом Дауна мешканці Одеси. 7 героїв, 7 нерівних подихів, 5 історій, від яких завмирає серце... Країна: Україна, 2016, Хронометраж: 60 хвилин, Жанр: документальний. Після показу відбудеться прес-конференція з режисером, продюсером та батьками героїв фільму. Запрошуємо представників ЗМІ.


Місце проведення: 9 березня 2017 року в кінотеатрі «Мультиплекс». Адреса: м. Херсон, ТРЦ "Фабрика", вул. Залаегерсег, 18.  Початок: 15.00


Захід присвячений Міжнародному дню людини з синдромом Дауна, який відзначають 21 березня, і організований Херсонською обласною організацією підтримки дітей з синдромом дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».


Мета заходу: формувати толерантне ставлення суспільства до дітей з інвалідністю, зруйнувати бар'єри страху та надихнути молодь до спілкування та дружби з особами з особливими потребами.


Херсон – друге місто на території України, де відбудеться закритий показ документального фільму, герої якого звичайні одесити з додатковою хромосомою. Уявімо великий організм і назвемо його суспільством. У нього можуть бути фантазії. Уявімо, що цей організм - суспільство мріє про те, щоб всі його клітини - люди мали можливість жити однаково. Але ця утопія існує в світі, розділеному північчю. Чим нічне місто відрізняється від денного? Вночі кожен більшою мірою розраховує на себе, ніж на інших. Людина з синдромом Дауна в нічному місті не виживе. Тому нічне життя для такої людини ─ це, в першу чергу, пошук друзів та прохання про допомогу. Помічають це оточуючі? Чи усвідомлюють це самі люди з синдромом Дауна? Чи розуміє хоч одна сторона в цьому конфлікті, який вузол суперечностей ховається за простою фразою: бути іншим і бути одному?


Продюсер: Ірина Новікова, режисер: Максим Карасьов, оператор: Аліса Павловська, художник: Євген Велич, сценарій: Родіон Сабіна, композитор: Олексій Кувалліні, гример: Наталя Катасонова.

Музика групи #Niaero

У фільмі знімалися: Олена Бучкарік, Олександр Багмут, Олексій Бабієнко, Андрій Лопатин, Анастасія Дудник, Анастасия Зятькова, Максим Фадеев.


Організатори: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.  

Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

sunnydity@gmail.com

Тел.: 0997028895 - Ірина, 0505718519 - Тетяна.


Партнери: Одеська міська благодійна організація допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти», голова організації Оксана Зятькова

Сторінка у ФБ  https://www.facebook.com/detisolnca2012/?fref=nf&pnref=story

Тел.: 097 598 7537

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica