» » Бехтери: виборці не знають, як голосувати за кандидата, якщо він один в бюлетені

Бехтери: виборці не знають, як голосувати за кандидата, якщо він один в бюлетені

В Бехтерах вибори відбуваються у спокійній обстановці - повідомляють представникам Комітету виборців. Люди не сидять по хатам, а йдуть голосувати. Хоча у деяких виборців несподівано виникли питання із заповненням бюлетенів.
Справа у тому, що на посаду голови ОТГ балотується один кандидат. Тому, в бюлетені зазначине одне прізвище й, відповідно, одна клітинка для голосування.
Нашому представнику розповіли, що одна з виборців проголосувала "проти" кандидата на посаду голови ОТГ, поставивши у клітинці "мінус" замість плюса, та й питала, як проконтролювати, щоб у комісії не переробили її мінус на плюс...
 Й це може стати проблемою, бо в голосування на виборах є позитивним й будь-яка позначка в квадраті навпроти прізвища кандидата є голосом "за" цього кандидата. Навіть якщо позначкою буде "мінус"...скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый