незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » День Конституції відсвяткували на Кам’янській Січі

День Конституції відсвяткували на Кам’янській Січі

Про це повідомяє один з організаторів свята, депутат обласної ради Ігор Йосипенко на своїй сторінці в Фейсбуці.


"Вшанування державного свята на історичній землі допоможе українцям бути ближчими до своєї історії, культури: ідея організувати свято саме тут - наша спільна з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим. Ми, як і інші патріоти Херсонщини, переживаємо за козацький край, що прославили наші діди, переживаємо і за цю землю", - пише Ігор Йосипенко.


Як підкреслює організатор, особливо яскравим був виступ запорозьких козаків. Це було справжнє шоу - це мужність, доблесть, сила і честь козацтва.


"На сьогоднішній день, ми з вами є свідками відродження Кам'янської Січі. І це тільки другий такий серйозний захід, який я думаю, у нас вийшло організувати. Наступне у нас за планом - розробити генеральний план забудови даного місця. Маємо тут відродити історико-культурний заповідник «Кам'янська Січ». Будуть відновлені ті будови періоду 18 століття, коли тут знаходилися Кость Гордієнко із запорозьким військом. Дбаємо за відтворення Кам'янської Січі, аби жителі не тільки України, а й інших країн змогли приїхати і подивитися на це місце, адже воно унікальне дійсно. Тож запрошую гостей на нашу щедру Херсонщину, я впевнений, що з кожним роком у нас буде цікавіше, краще і якісніше. Ми робимо спільну справу!", - пише Ігор Йосипенко.


Декілька фото:


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica