незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » День Конституції відсвяткували на Кам’янській Січі

День Конституції відсвяткували на Кам’янській Січі

Про це повідомяє один з організаторів свята, депутат обласної ради Ігор Йосипенко на своїй сторінці в Фейсбуці.


"Вшанування державного свята на історичній землі допоможе українцям бути ближчими до своєї історії, культури: ідея організувати свято саме тут - наша спільна з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим. Ми, як і інші патріоти Херсонщини, переживаємо за козацький край, що прославили наші діди, переживаємо і за цю землю", - пише Ігор Йосипенко.


Як підкреслює організатор, особливо яскравим був виступ запорозьких козаків. Це було справжнє шоу - це мужність, доблесть, сила і честь козацтва.


"На сьогоднішній день, ми з вами є свідками відродження Кам'янської Січі. І це тільки другий такий серйозний захід, який я думаю, у нас вийшло організувати. Наступне у нас за планом - розробити генеральний план забудови даного місця. Маємо тут відродити історико-культурний заповідник «Кам'янська Січ». Будуть відновлені ті будови періоду 18 століття, коли тут знаходилися Кость Гордієнко із запорозьким військом. Дбаємо за відтворення Кам'янської Січі, аби жителі не тільки України, а й інших країн змогли приїхати і подивитися на це місце, адже воно унікальне дійсно. Тож запрошую гостей на нашу щедру Херсонщину, я впевнений, що з кожним роком у нас буде цікавіше, краще і якісніше. Ми робимо спільну справу!", - пише Ігор Йосипенко.


Декілька фото:


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica