незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Завдяки Громадській раді якість перевезень в маршрутках буде покращено

Завдяки Громадській раді якість перевезень в маршрутках буде покращено

Нарешті в транспортної галузі міста розпочнуться позитивні зміни. У рішенні «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті м. Херсона» враховані всі пропозиції херсонської Громадської ради, що полягають в покращенні якості перевезень в міському автотранспорті, тобто в наших "улюблених" маршрутках.

Це стало відомо сьогодні на засіданні міськвиконкому під час розгляду наболілого для херсонців рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках.

На засіданні виступив голова Громадської ради Олександр Мошнягул, який нагадав основні вимоги громадськості щодо покращення якості перевезень. Це переведення автобусів з режиму маршрутного таксі в "звичайний режим": встановлення чіткого графіку, контроль та покарання перевізників, які його порушують, продовження роботи транспорту у вечірній період ; забезпечення всіх автобусів GPS-трекерами та створеня електронної диспетчерської; покращення санітарного стану в транспортних засобах, в тому числі усунення "маршрутного хамства"; поступовий перехід до монетизації пільг (щоб пільговики отримували кошти або спеціальні квитки та самі обирали, яким транспортом вони будуть користуватися та скільки поїздок їм необхідно).

Відео запис виступу Олександра Мошнягула: 

Представники Управління транспорту запевнили, що ці пункти враховані в  рішені. Міський голова Володимир Миколаєнко наголосив, що буде наполягати на цьому. Більшістю голосів рішення було прийнято.

Нагадаємо, що 2 жовтня в Херсоні відбулися громадські слухання з цього питання. У результаті чого була складена Резолюція в усіма озвученими на слуханнях пропозиціями. Вона була доопрацьована експертами Громадської ради спільно з представниками Управління транспорту. Тож вперше в історії міста підвищення цін на проїзд буде супроводжуватися покращенням якості перевезень.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica