» » Є перший кандидат в Президенти.

Є перший кандидат в Президенти.

Центральна виборча комісія на своєму першому засіданні у цьому році зареєструвала першого кандидата в Президенти. Їм став нікому невідомий самовисуванець Ігор Шевченко, який має те саме прізвище, що й лідер партії "УКРОП" Олександр Шевченко. Відповідно, нас очікує в бюлетені щонайменше два Шевченки.

Ігор Шевченка 1971 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, президент Благодійної організації "Успішна Україна" є безпартійним cамовисуванцям.
Відзначимо, що Олександр Шевченко також народився у 1971 році. Він є засновником відомого курорту "Букавель", очолює партію "УКРОП", є народним депутатом двох скликань. У цьому скликанні обирався по мажоритарному округу. Зараз не входить в жодну з фракцій.
На думку деяких експертів, поява кандидатів із однаковими прізвищами є проявом маніпулятивних технологій.


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый