» » "Єдиний Щит" заявив о підтримці Юлії Тимошенко у першому турі

"Єдиний Щит" заявив о підтримці Юлії Тимошенко у першому турі

Засідання правління Громадської організації «Єдиний Щит», до якої входять ветерани МВС Херсонщини, оголосила про свою підтримку кандидату в Президенти Юлії Тимошенко. Про це повідомили на сайті "Єдиного Щита".

Підтримати Юлію Тимошенко попросили представники бериславського осередку організації.
    «Ми, члени Бериславського осередку організації «Єдиний щит» , звертаємось до Вас із проханням підтримати на виборах Президента України у першому турі кандидата Юлію Володимирівну Тимошенко. Проаналізувавши передвиборчу програму Ю.Тимошенко на виборах Президента України, члени організації прийняли одностайне рішення — підтримати Юлію Тимошенко у передвиборчих перегонах. У її програмі представлене системне бачення ситуації у країні, перспектива розвитку та місце України в міжнародному співтоваристві.
    Члени осередку обговорили питання на зборах, які відбулись 2 березня 2019 року. На зборах були присутні усі члени Бериславського осередку, які одностайно прийняли рішення підтримати кандидатуру Юлії Володимирівни у першому турі.
    Відтак просимо Вас підтримати нашу ініціативу, та провести збори членів правління громадської організації «Єдиний щит», на яких обговорити нашу пропозицію та підтримати лідера передвиборчих рейтингів на виборчих перегонах».

У результаті обговорення, із 25-ти членів правління ГО « Єдиний Щит», присутні на засіданні 20 проголосували за пропозицію Бериславського осередку, 2 члени правління утрималися.
Таким чином більшістю було прийнято рішення підтримати пропозицію Бериславського осередку про підтримання на виборах Президента України у першому турі кандидата Юлію Володимирівну Тимошенко.

Громадська організація "Єдиний Щит" створена на початку 2016 року ветеранами МВС Херсонщини. Її очолив колишній начальник обласного управління мілліції генерал Валерій Литвин.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый