незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Кожен бажаючий може отримати консультацію по виборам

Кожен бажаючий може отримати консультацію по виборам

При Херсонському офісі Мережі правового розвитку, який адмініструє Херсонська обласна організація Комітету виборців України з лютого працює «гаряча лінія».

«Гаряча лінія» відповість на всі «гарячі» запитання щодо виборів: як перевірити себе у списках виборців, як скласти правильно заяву на уточнення у списках, де знайти приміщення для голосування, як правильно заповнити бюлетень, що треба робити, якщо Ви будете в день голосування в іншому місті та на всі інші подібні запитання.

Також ми відповідаємо на запитання членів виборчих комісій, спостерігачів, активних громадян, які побачили правопорушення, що стосуються виборів – не залежно від ваших політичних уподобань - ви отримаєте об'єктивну правову консультацію. Наша мета - чесні, законні вибори.

Телефон 095 48 77 627 та 066 100 8191


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica