незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Кожен бажаючий може отримати консультацію по виборам

Кожен бажаючий може отримати консультацію по виборам

При Херсонському офісі Мережі правового розвитку, який адмініструє Херсонська обласна організація Комітету виборців України з лютого працює «гаряча лінія».

«Гаряча лінія» відповість на всі «гарячі» запитання щодо виборів: як перевірити себе у списках виборців, як скласти правильно заяву на уточнення у списках, де знайти приміщення для голосування, як правильно заповнити бюлетень, що треба робити, якщо Ви будете в день голосування в іншому місті та на всі інші подібні запитання.

Також ми відповідаємо на запитання членів виборчих комісій, спостерігачів, активних громадян, які побачили правопорушення, що стосуються виборів – не залежно від ваших політичних уподобань - ви отримаєте об'єктивну правову консультацію. Наша мета - чесні, законні вибори.

Телефон 095 48 77 627 та 066 100 8191


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica