незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині

Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині

Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині. Про це вчора повідомила заступниця директора Департаменту енергетики та екології ОДА Ольга Філіна.

«Як повідомляють РДА, в області виявили бажання взяти участь в акції 9 580 волонтерів. У лісосмугах, лісах та населених пунктах області планують висадити 400 227 саджанців різних видів», - зазначила чиновниця.

За словами Ольги Філіної, науковці визначили види дерев, що найкраще приживуться в регіоні. Це повинні бути клени, в’язи, глоди, вільхи та ясени різних видів, береза дніпровська, верба та дуб звичайний.

Також уже визначені місця висадки дерев. Зокрема, у лісомисливських господарствах Голопристанського та Олешківського районів пройде масова висадка дерев. У Херсоні головними локаціями стали: парк «Херсонська фортеця», ландшафтний парк, сквери Медиків та Потьомкінський, парк ім. Маргелова, де буде закладена Роща щастя.

Нагадаємо, що акція "Озеленення України" відбудеться 21 березня 2020, під час цього заходу планується висадити мільйон дерев за 24 години.  Мета проекту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети.
Загалом, протягом року в країні будуть відбуватися  закладення парків та алей,  освітні воркшопи в навчальних закладах різних рівнів та інші активації.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica