незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині

Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині

Понад 9 500 волонтерів готові долучитися до акції «Озеленення України» на Херсонщині. Про це вчора повідомила заступниця директора Департаменту енергетики та екології ОДА Ольга Філіна.

«Як повідомляють РДА, в області виявили бажання взяти участь в акції 9 580 волонтерів. У лісосмугах, лісах та населених пунктах області планують висадити 400 227 саджанців різних видів», - зазначила чиновниця.

За словами Ольги Філіної, науковці визначили види дерев, що найкраще приживуться в регіоні. Це повинні бути клени, в’язи, глоди, вільхи та ясени різних видів, береза дніпровська, верба та дуб звичайний.

Також уже визначені місця висадки дерев. Зокрема, у лісомисливських господарствах Голопристанського та Олешківського районів пройде масова висадка дерев. У Херсоні головними локаціями стали: парк «Херсонська фортеця», ландшафтний парк, сквери Медиків та Потьомкінський, парк ім. Маргелова, де буде закладена Роща щастя.

Нагадаємо, що акція "Озеленення України" відбудеться 21 березня 2020, під час цього заходу планується висадити мільйон дерев за 24 години.  Мета проекту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети.
Загалом, протягом року в країні будуть відбуватися  закладення парків та алей,  освітні воркшопи в навчальних закладах різних рівнів та інші активації.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica