незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Володимир Зеленський взяв участь в презентації Стратегії розвитку Херсонщини - ОДА

Володимир Зеленський взяв участь в презентації Стратегії розвитку Херсонщини - ОДА

Під час робочої поїздки на Херсонщину Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки - повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації

«Стратегія кожної області створюється не у високих столичних кабінетах, а безпосередньо на місці подій, у постійному діалозі з людьми. Яким буде твій край – залежить тільки від тебе. А отже, тільки від тебе залежить, якою буде наша країна. Бо Україна – це ти», – наголосив Глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що Херсонщина має неймовірний потенціал в агропромисловості, туризмі, відновлюваній енергетиці та транспортній сфері. Тому, на переконання Президента, Херсонська область не має іншого виходу, аніж стати діамантом українського півдня.

Презентуючи Стратегію розвитку Херсонщини, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів, що одна з перспективних галузей регіону – сільське господарство. Зокрема, переробка агропродукції, розвиток високотехнологічних сільськогосподарських підгалузей та зрошення.

«Зрошення може отримати додатковий імпульс після реалізації земельної реформи в Херсонській області.  Найближчим часом разом з Урядом ми презентуємо стратегію розвитку зрошення з пілотними проєктами на Херсонщині», - зазначив очільник області.

Також Юрій Гусєв акцентував увагу на туристичному потенціалі Херсонщини, адже область межує з Чорним та Азовським морями, має унікальні лікувальні джерела, пустелю, плавні тощо. Тому у фокусі уваги мають бути якісні послуги та комфортні умови життя, які поєднують, серед іншого, туристичні та лікувальні можливості краю.

Херсонщина має й значні інфраструктурні можливості: міжнародний аеропорт, два морські порти. Цього року 26 червня було підписано документ про перший в Україні пілотний проєкт концесії Херсонського морського торговельного порту. До кінця поточного року в області планують побудувати близько 170 км доріг державного значення в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Розвивається в області й галузь суднобудування. Так, вперше за багато років місцевий суднобудівний завод «Палада» отримує державне замовлення.

«Розвиток суднобудування, машинобудування та промисловості на Херсонщині – ті можливості, які ми маємо використати для створення нових робочих місць, залучення професіоналів. Також ми говоримо про розвиток енергетики з відновлюваних джерел, і в цьому Херсонщина є лідером. Одночасно з переробкою, сільським господарством, з найбільшою зрошувальною системою та заводом «Палада», – наголосив Юрій Гусєв.

Підбиваючи підсумки, очільник Херсонщини зауважив, що реалізація всіх пріоритетів можлива у разі, якщо над ними спільно працюватимуть Президент України, Уряд, обласна влада й місцеве самоврядування.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica