незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Херсонські лікарні можуть надавати медичну допомогу кримчанам - Гусєв

Херсонські лікарні можуть надавати медичну допомогу кримчанам - Гусєв

На Херсонщині з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Зокрема, Глава держави ознайомився з перебігом будівельних робіт у приймальному відділенні міської клінічної лікарні ім. Є. Є. Карабелеша, реконструкція якого відбувається в межах національної програми «Велике будівництво» - повідомляє прес-служба ХОДА

«Херсонська область – серед лідерів за будівництвом. Для мене особливо важливо, щоб у нас була якісна та комфортна медицина. Вісім приймальних відділень наразі достатньо. Головне – щоб швидко, щоб було все сучасне оснащення. Це здоров'я наших людей», – наголосив Володимир Зеленський.
Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів, шо площа приймального відділення – 615 кв. м. Загальна вартість будівельних робіт, які там проводяться, – 8,8 млн грн. З них державне фінансування становить 6,6 млн грн. Завершити реконструкцію відділення планують до 15 жовтня поточного року.
Крім цього, лікарню буде оснащено сучасним медичним обладнанням: апаратом ЕКГ, дефібрилятором, апаратами для УЗД та штучної вентиляції легень, кардіомонітором, апаратом для масажу серця тощо. Загалом до жовтня на Херсонщині планують відкрити вісім таких відділень.
Також очільник Херсонщини зазначив, що нові приймальні відділення однозначно стануть у пригоді, адже наразі спільно з Представництвом Президента в АР Крим опрацьовується питання надання в Херсонській області медичної допомоги кримчанам

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica