незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Голова Любимівської ОТГ спростував заяву керівництва Каховської райради

Голова Любимівської ОТГ спростував заяву керівництва Каховської райради

Голова Любимівської ОТГ Сергій Коновалов спростував заяву голови Каховьскої районної ради Тетяни Тертичної щодо того, що Любимівка припинила фінансування Каховської центральної районної лікарні - повідомляє "Каховська зоря".

Тетяна Тертична під час сесії районної ради заявила, що Любимівська ОТГ припиняє передавати субвенцію Каховській центральній районній лікарні й тому в обслуговуванні лікарні з 35 тисяч мешканців району залишається лише 15 тисяч. А всі кошти будуть перенаправлені в лікарню сусіднього Горностаївського району. 

Це інформація викликала негативну реакцію мешканців Любимівки. В результаті голова громади Сергій Коновалов був вимушений публічно спростувати заяву голови районної ради, назвавши це прикрим непорозумінням:

– Я, як голова ОТГ, здивований розповсюдженням такої інформації, адже це викликало широкий резонанс. Небайдужі громадяни одразу пішли з’ясовувати стосунки до мене, а не до того, хто її розповсюдив. Більш того, це викликало широкий резонанс далеко за межами нашого ОТГ, адже зачіпає інтереси не тільки громади, а й двох районів. Так, у бюджеті селищної ради заплановано на 2018 рік близько 1,8 млн. грн. на обслуговування наших жителів в Каїрській лікарні, адже каїрцям зручніше відвідувати саме її. Згідно планових показників до Каїрської лікарні за перший квартал цього року перераховано 457,6 тис. грн. Проте, дивно, що голова районної ради раптом забула згадати, що на Каховську ЦРЛ ми запланували в селищному бюджеті в чотири рази більше грошей – 4,7 млн. грн. За перший квартал цього року до Каховської ЦРЛ, згідно планових показників, було перераховано 1 167,7 тис. грн. Тож, ні про яку відмову від обслуговування Каховською лікарнею не йдеться. Все це спекуляції, – повідомив Сергій Коновалов.

Нагадаємо, що Любимівська ОТГ була створена минулого року із громад двох районів - Каїр, які входять до Горностаївського району та Любимівки, яка належить Каховському району. Це перший в області випадок, коли в одну громаду об'єдналися населенні пункти різних районів. 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica