незалежний спостерігач

Передвиборчі програми Ігоря Колихаєва та Володимира Сальдо: порівняльний аналіз

Сравнение программ Сальдо и Колыхаева
До другого туру виборів Херсонського міського голови вийшли Ігор Колихаєв та Володимир Сальдо. Яку політику вони проводитимуть в разі перемоги спрогнозувати складно. Адже перший, як і більшість представників його команди херсонцям поки що мало знайомі. А Володимир Сальдо керував містом 8 далеких років тому, за вже дуже «старої влади», і тому  не зрозуміло, як буде діяти в нових політичних реаліях.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Прем'єра циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Анонс

Прем'єра циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Анонс

16 жовтня о 14.30 у конференц-залі Конгрес Холу (вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться презентація циклу документальних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну».

Цикл охоплює події за період часу від здобуття Україною незалежності до сьогодення та створений на основі архівних матеріалів та спогадів безпосередніх учасників.

Автори програм намагалися знайти відповідь на запитання: «Чому нинішня політична еліта майже не цікавиться новітньою історією країни, чому українці та кримські татари були вимушені боротися у своїй державі за свої громадянські права, за право спілкуватися рідною мовою. Чому спілкування українською мовою для багатьох громадян в Криму було нонсенсом, чому і сьогодні багато кримчан відчувають відторгнення та спротив?»

Творці документальних фільмів занурюються вглиб історії, руйнують деякі міфи й намагаються донести до суспільства очевидні прорахунки політиків або навпаки, перемоги, які майже невідомі широкому загалу.

Програми «Крим. 25 років боротьби за Україну» були випущені за підтримки Українського Культурного Фонду.

Спеціальне включення: Рефат Чубаров - (скайпом), голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica