незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Прем'єра циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Анонс

Прем'єра циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Анонс

16 жовтня о 14.30 у конференц-залі Конгрес Холу (вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться презентація циклу документальних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну».

Цикл охоплює події за період часу від здобуття Україною незалежності до сьогодення та створений на основі архівних матеріалів та спогадів безпосередніх учасників.

Автори програм намагалися знайти відповідь на запитання: «Чому нинішня політична еліта майже не цікавиться новітньою історією країни, чому українці та кримські татари були вимушені боротися у своїй державі за свої громадянські права, за право спілкуватися рідною мовою. Чому спілкування українською мовою для багатьох громадян в Криму було нонсенсом, чому і сьогодні багато кримчан відчувають відторгнення та спротив?»

Творці документальних фільмів занурюються вглиб історії, руйнують деякі міфи й намагаються донести до суспільства очевидні прорахунки політиків або навпаки, перемоги, які майже невідомі широкому загалу.

Програми «Крим. 25 років боротьби за Україну» були випущені за підтримки Українського Культурного Фонду.

Спеціальне включення: Рефат Чубаров - (скайпом), голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica