незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Крим. 25 років боротьби за Україну" - прем'єра фільму

"Крим. 25 років боротьби за Україну" - прем'єра фільму

У четверг, 25 квітня, о 13:00 у медіа-центрі «ІРС-Херсон» (вул. Пилипа Орлика (9 Січня), 30, оф. 33, перший поверх)  відбудеться презентація циклу документальних фільмів «Крим. 25 років боротьби за Україну».

Ібрагім Сулейманов  - автор та продюсер циклу фільмів, головний редактор  інформаційного ресурсу «Радіо Куреш», програмний директор БО «ККСЦ «Куреш».
Рустам Авдеев - шеф-редактор інформаційного ресурсу «Радіо Куреш», автор та режисер циклу фільмів фільму.
“Радіо Куреш” створює цикл документальних фільмів під загальною назвою: «Крим. 25 років боротьби за Україну», який складається з 25-ти серій про боротьбу Криму, як частини України, в своїй політичній боротьбі за українську приналежність.
Фільм розповідає про початок політичної історії часів незалежності України та боротьбу громадянського суспільства з російською гібридною агресією на півострові, яка фактично розпочалась у 1991 році, після виходу України з СРСР.
Автори фільму намагалися через історичні факти новітньої історії України, показати як будувався Крим з часів незалежності і до перших років окупації Криму, а також зробити  переоцінку подій, які призвели до анексії Криму РФ.
Вже зняті перші дві  серії фільму, які знаходяться у відкритому доступі: 1991 рік. «Фундамент російської агресії» (перша серія)  та 1992 рік. «Боротьба за незалежність триває» (друга серія)
Автори планують розказати про ідею створення фільму, цікаві подробиці, які не увійшли до знятих серій  та плани на майбутнє.
На презентацію фільму запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.
Організатор - БО «ККСЦ «Куреш».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica