незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Творча команда "Курешу" продовжує роботу над серіалом "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Творча команда "Курешу" продовжує роботу над серіалом "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Творча група "Куреш" продовжує роботу над циклом документальних фільмів з новітньої історії Криму. Незабаром ви побачити наступні серії, що присвячені 1995 - 1998 роках. Кожна серія - один рік.

Автор ініціативи Ібрагім Сулейманов розповідає: "Дивиться, вивчайте історію рідної країни,  робіть висновки. Не повторюйте помилки наших попередників. Дізнавайтесь про неймовірні зусилля наших отців, які боролися за український Крим. Разом. Розумний той, хто вчиться на своїх помилках. Ми вже втретє будемо вчитися на наших помилках".

Поки тривають роботи творчої групи, ви можете подивитися за посиланням першу серію цикла.
«Рік 1991. Фундамент російської агресії» Фільм перший з  документального серіалу  "Крим. 25 років боротьби за Україну".

Український культурний фонд підтримав випуск серій з 1995 по 1998 року документального циклу

Відео є у вільному доступі й його можна переглянути і на каналі YouTube за посиланням:

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica