незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Партія Ігоря Колихаєва зробила рокіровку. Депутати обласної ради підтримали

Партія Ігоря Колихаєва зробила рокіровку. Депутати обласної ради підтримали

В Херсонській обласній раді новий заступник голови. Їм став Юрій Власов, підприємець з Нової Каховки. За його обрання в таємному режимі проголосувало 48 депутатів з 64-х.
Голосування відбулося 26 листопада у ході засідання ІХ чергової сесії Херсонської обласної ради VIII скликання.

Юрій Власов 1970 року народження, з Нової Каховки. Має вищу освіту. Член Політичної партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», до цього часу був фізичною особою-підприємцем, судимість відсутня.

Нагадаємо, Геннадій Лагута достроково склав повноваження заступника голови Херсонської обласної ради після свого призначення головою Херсонської облдержадміністрації.
Юрій Власов. Фото Херсонська обласна рада
  

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica