незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Нам тут жити" отримала ще одну керівну посаду

"Нам тут жити" отримала ще одну керівну посаду

Депутат Новотроїцької селищної ради від партії "Нам тут жити” Юрій Коцегубов призначений першим заступником Генічеської районної державної адміністрації - повідомляє Новий Візит.
Юрій Коцегубов очолював у свій час Новотроїцьку районну державну адміністрацію, у 2015 році балотувався до Новотроїцької районної ради від партії Блок Петра Порошенка "Солідарність", очолив Новотроїцьку районну раду. Після проведеної адміністративної реформу балотувався до Новотроїцької селищної ради, очолив список партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" та став депутатом селищної ради.
Інтернет-видання "Новий візит" називає Юрія Коцегубова одним з найбільших критиків і опонентів голови Новотроїцької громади Петра Збаровського. На початку серпня Юрій Коцегубов взяв участь у мітингу протесту мешканців Новотроїцької громади проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Під час свого виступу на мітингу він розкритикував підвищення тарифів. 
Призначення Юрія Коцегубова першим заступником Генічеської райдержадміністрації, можна вважати продовженням посилення партії Ігори Колихаєва "Нам тут жити!" в Херсонської області після виборів народного депутата в Новокаховському виборчому окрузі.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica