незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Фракції «Батьківщини» на Херсонщині ініціюють збір підписів на листі-зверненні до Президента та Уряду

Фракції «Батьківщини» на Херсонщині ініціюють збір підписів на листі-зверненні до Президента та Уряду

Депутати від фракції "Батьківщина" в Херсонській обласній раді ініціювали збір підписів під Листом-зверненням проти підвищення тарифів на газ для населення. Аналогічні звернення ухвалили й депутати від цієї партії в інших місцевих радах області.

 «Ми, депутатський корпус Херсонської обласної ради VII скликання, висловлюємо своє обурення рішенням Кабінету Міністрів України, яким запроваджено підвищення тарифів на природній газ для населення на 23,5%. В умовах тотального зубожіння та стрімкого падіння реального рівня доходів населення підвищення тарифів майже на чверть матимуть катастрофічні наслідки для більшості українських сімей», – такими словами починається лист-звернення депутатського корпусу Херсонської обласної ради, яке офіційно ініціювала фракція ВО «Батьківщини» в облраді.

Як зазначають у прес-службі облради, на думку обранців Херсонщини, Україна має газ власного видобутку, використання якого здатне повністю забезпечити витрати побутових споживачів. Більш того, розрахунок тарифу на газ за формулами, які використовуються Урядом, не відповідають його реальній собівартості. Уряд стверджує, що підвищення тарифів є умовою для отримання чергового кредиту від МВФ. Проте даний кредит потрібний Уряду виключно для погашення раніше взятих кредитів.

«Рішення Уряду означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для абсолютної більшості людей у країні – це справжній шок. Воно штовхає ще більшу кількість сімей за межу бідності, що призведе до подальшого зниження рівня життя в державі», – йдеться у листі, адресованому Президенту України, голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України.

Наразі під документом підписалася фракція ВО «Батьківщини» Херсонської обласної ради у повному складі. Надалі документ буде переданий для підписання усіма фракціями депутатського корпусу.
Аналогічні звернення вже ухвалили депутати від "Батьківщини" в районних радах Іванівки, Каховки, Суворовської районної в місті Херсоні раді. 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica