» » Конкурс: Й у Львові знають легенди про наш край

Конкурс: Й у Львові знають легенди про наш край

#‎Історія‬, яку надіслав пан Ігор дуже неочікувана для нашої місцевості!

Виявляється, видатний українець, козацький ватажок Юрій Кульчицький, що призвичаїв до кави всю Європу, сам вперше спробував на Херсонщині напій, що приємно збуджує кров, але при цьому не запаморочує, - як сам про нього казав! А правда це чи ні, вирішувати Вам!

Організатори сподіваються, що участь львів'янина стане ще більшим стимулом для херсонців викласти на папері свої ‪#‎легенди‬, що вони знають про наш рідний край

Нагадуємо, що літературний конкурс "Легенди Херсонщини" проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих авторів, вивчення та розповсюдження історій та легенд про Херсонщину, патріотичного виховання дітей та молоді, з ціллю викликати інтерес до нашого регіону, як туристичного осередку України.

КРАЩІ ЛЕГЕНДИ від ДІТЕЙ (до 18 років, що братимуть участь у конкурсі), ТАКОЖ ОТРИМАЮТЬ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПРИЗ ВІД МЕЦЕНАТІВ ПРОЕКТУ!

В конкурсі "Легенди Херсонщини" можуть брати участь всі бажаючі, незалежно від віку, літературного досвіду, особистих досягнень чи професійної освіти. Автори також братимуть участь в урочистих заходах презентації проекту.

Дедлайн 25 травня 2016 року

ЖУРІ КОНКУРСУ ОБЕРЕ КРАЩУ ТРІЙКУ ЛЕГЕНД,
АВТОРИ ЯКИХ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ!!!


1 місце - 1000 грн.
2 місце - 600 грн.
3 місце - 400 грн.

КРАЩІ ЛЕГЕНДИ від ДІТЕЙ (до 18 років, що братимуть участь у конкурсі), ТАКОЖ ОТРИМАЮТЬ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПРИЗ ВІД МЕЦЕНАТІВ ПРОЕКТУ!

З усіх питань просимо звертатися за тел.: +38 (050)584-20-88,
легенди надсилати на e-mail: art_ula13@ukr.net

Створюємо ‪#‎МайбутнєХерсонщини‬ разом!!!


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый