» » Дементій Бєлий: "Ми подолали складний шлях до вільних виборів"

Дементій Бєлий: "Ми подолали складний шлях до вільних виборів"

Голова ХОО КВУ, член Правління УГСПЛ Дементій Бєлий напередодні 25-ої річниці першого незалежного спостереження за виборами розповів про стан дотримання права на вільні вибори.

«Ми подолали складний шлях, який супроводжувався тиском на спостерігачів, погрозами, масовими фальсифікаціями. У 2004 році багато хто не витримав та пішов на Майдан», - зазначив Дементій Васильович під час прес-конференції "Дотримання прав людини в Україні: історія та сучасність (до 40-річчя створення Української Гельсінської групи)".

Але, незважаючи на те, що сьогодні грубі порушення відійшли в минуле, і зараз є проблеми, які потрібно вирішувати. Це оновлення складу ЦВК, створення Виборчого кодексу, який допоміг би виборцям уникнути технічні порушення та використання адміністративного ресурсу.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый