» » Інститут масової інформації: Триває набір кандидатів на номінацію "Вороги преси"

Інститут масової інформації: Триває набір кандидатів на номінацію "Вороги преси"

Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка України продовжують набір кандидатів на конкурс “Вороги преси 2015-2016”.

Журналісти можуть висувати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на звання ворога преси — через спеціальну гугл-форму до 12 травня 2016 р. включно.

Кожен український журналіст, блогер чи медіа-експерт може номінувати для участі в конкурсі до трьох осіб, які, на його переконання, вчинили дії або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти свободи слова, у період з 1 травня 2015 року по 30 квітня 2016 року включно. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків (лінки на матеріали у ЗМІ).

Представники Оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть впливові українські журналісти та медіа-експерти.

Оприлюднення результатів конкурсу та нагородження “переможців” відбудеться 6 червня 2016 року – у День журналіста – у Києві.

Як відомо, премія “Вороги преси” щорічно вручається десятьом українським чиновникам, депутатам, бізнесменам тощо.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый