незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Бібліотека ім.Лесі Українки запрошує на виставку

Бібліотека ім.Лесі Українки запрошує на виставку

Людство досягло такої стадії своєї еволюції, що майже неможливо знайти чіткий етнічний кордон між народами нашої планети. Впливу з боку культур інших національностей зазнали всі без винятку народи. Ми схожі, але все ж таки різні.
Розуміння культурного різноманіття сприяє кращій комунікації між людьми, що займають єдиний соціальний простір. Однак саме культурне різноманіття та взаємодія культурних різниць пробуджує інтерес до «масової культури». Знаючи та розуміючи широту історії та культури людства, ми з Вами вдосконалюємо свій духовний світ.

Бібліотека ім. Лесі Українки запрошує Вас поринути у світ культурного різноманіття! Пройти разом з нами сходинками еволюції від минулого до сьогодення. Найкращі роботи студентів Херсонського державного університету факультету образотворчого мистецтва та дизайну знайшли своє місце на виставці, розміщеній у фойє нашої бібліотеки. Тут ви побачите кольорове різнобарв’я чарівних птахів з розписів по тканині (батіку), аутентичні наскальні малюнки, венеціанську красуню в пишному вбранні, східну танцівницю з чаруючим, притаманним тільки казкам «Тисяча і однієї ночі» поглядом…знайома мелодія полине з патріотичного полотна «Пісня». Ці та інші роботи не залишать вас байдужими, зачарують своєю красою з першого погляду!

Завітайте до нас в гості за адресою: вул. Потьомкінськата (Карла Маркса), 97 та ознайомтесь з найкращими роботами талановитих студентів-художників нашого міста!

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica