» » Ще п'ять громад області хочуть об'єднатися на своїх умовах - депутати не проти

Ще п'ять громад області хочуть об'єднатися на своїх умовах - депутати не проти

За словами голови постійної комісії Дмитра Бутрія, наразі ще п’ять громад області відповідно до вимог чинного законодавства пройшли всі необхідні процедури і наразі на розгляд сесії обласної ради внесено зміни до вже затвердженого перспективного плану. Також для прийняття відповідного рішення з цього питання направлено документи до Центральної виборчої комісії.


«Всі члени комісії проголосували одностайно за винесення цього питання на розгляд сесії облради, – розповів Дмитро Бутрій. – Це бажання та рішення даних громад. Депутати не мають права не тільки їм заперечувати, а і повинниі всіляко підтримувати їх волевиявлення та намагатися прискорити цей процес».


Внести зміни до перспективного плану мають наміри Білозерський, Каланчацький, Каховський та Чаплинський райони.


«Це ще раз доводить те, що раніше затверджений перспективний план – це не остаточне рішення прийняте обласною радою, це «живий організм», який постійно еволюціонується. Остаточне рішення про створення тієї чи іншої громади приймають люди. Депутати у свою чергу готові підтримати будь-яке рішення громади», – підкреслив Дмитро Бутрій.

Джерело: Сайт Херсонської обласної ради

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый